1.kolo SONPTH TADY

      Hlasujte o fotku měsice TADY

       Petice proti antifans th TADY

  • MÁM NEW BLOG O NARUTU ZDE

  • REKLAMY??SEM

Únor 2010

ORGANIZACE PŘED HALOU 15.3

28. února 2010 v 16:52 | nikola-chan |  tokio hotel

Jelikož se na internetu začaly objevovat rozsáhlé diskuse a hádky ohledně organizace před halou, rozhodli jsme se napsat tento článek a vysvětlit systém čísel, k čemu slouží a jak vše probíhá atd. Většina lidí neví o co jde a bojí se, že je to nějak omezí. Ale naopak, čísla jsou zde pro vás a pomůže vám to ?přežít? čekání na koncert v klidu.


Co je to systém čísel?

Systém čísel znamená, že fanynka, která přijde k hale si dojde k pověřené osobě pro číslo a ta jí zapíše na seznam. Tzn. že pokud dostaneš číslo 55, přišla jsi jako padesátá pátá fanynka. Odteď už tě téměř nic nemusí zajímat. Můžeš si odjet do města na jídlo, odejít na toaletu, jít se někam zahřát na čaj atd.
Nemusíš stát před halou x hodin v kuse, aby tě náhodou někdo nepředběhl. Jediné co musíš dodržovat je ?Checking? neboli kontrolování čísel. Předem budou vyhlášeny určité časy, kdy se všichni musí dostavit na předem určené místo a kontroluje se, zda jsou přítomni všichni, co mají číslo. Pokud se na "checkování" nedostavíte, vaše číslo se stává NEPLATNÝM.
Systém čísel funguje pouze pro fanoušky, kteří mají lístek na stání u pódia. U ostatních to nemá smysl, jelikož jdou do haly jiným vchodem a předpokládá se, že vzhledem k typu svého lístku nepřijdou před halu tak brzo.

Proč bude systém čísel v Praze?

Jak jsme zjistili od pořadatelů, před halou se NESMÍ nikdo zdržovat až do dne koncertu. V této situaci jsou čísla nezbytná, jelikož se velmi dlouho nebudou moci vytvářet řada, ale některé fanynky již budou na místě velmi brzo, a pak by těžko dokazovaly kdo přišel dřív a kdo déle. A proto se to celé dělá!

Zde jsou všechny důležité informace:

- Před halou se NIKDO nesmí zdržovat až do dne koncertu, tedy 15.3.2010.
- Informace o tom, kde dostanete číslo a kdy bude probíhat "checkování" zjistíte na místě. Zapíšete se na seznam - ten je z toho důvodu, aby se čísla nemohla falšovat. Jakmile tedy máte své číslo, můžete odejít na kafe, jídlo, na WC, kamkoli a vracíte se pouze na checkování.
- Checkování probíhá tak, že nám řeknete svoje jméno a číslo a my si na seznamu odškrtneme, že jste přítomni.
- Poté můžete zase odejít kam chcete.
- Kdo nebude přítomen na checkování, bude vyškrtnut ze seznamu a jeho číslo později nebude bráno na vědomí při řazení před vchod. Proto dbejte na to, abyste byli na checkování včas.
- Checkovat se bude vždy po několika hodinách a přesné časy se dozvíte před halou.
- V den koncertu se přesuneme se k hale a vytvoříme řadu. Kontrolování čísel bude pravidelně pokračovat abychom zajistili, že se do řady nebudou připojovat fanynky bez čísel a zamezí se tím předbíhání.

Co doporučujeme:

- Vezměte si s sebou karimatku, deku nebo polštářek na sezení, případně spacák pokud se chystáte před halu v časných hodinách - ať neprostydnete a nebolí vás zadek :) Vezměte si pro jistotu pláštěnky nebo deštník.
Oblečte se teple. I když bude venku celkem pěkně, při dlouhém čekání prochladnete.

- Dále doporučujeme vzít si s sebou dostatek jídla a pití a dostatek financí. Uvnitř haly budou stánky s oficiálním zbožím Tokio Hotel a vedle haly bude probíhat Matějská pouť. Tzn. spousta stánků s občerstvením atd. Pokud cestujete zdaleka, určitě informujte své rodiče nebo alespoň kamarády o tom, jakými spoji a v kolik hodin pojedete, kdy dorazíte na místo apod. Aby v případě, že se Vám něco stane bylo možné vás najít. Necestujte sami, rozhodně nejezděte stopem. Pokud v Praze přenocujete, ujistětě se o kvalitě vašeho hotelu nebo hostelu.

Ještě jednou upozorňujeme že většina z těchto informací platí pro fanoušky s lístkem na stání u pódia. Ostatních se systém čísel, zábrany apod. netýkají.

Tyto informace jsou oficiální a fanklub spolupracuje se všemi, kteří se na organizování koncertu podílí. Tímto prosíme všechny fanynky, aby do haly ani pořadatélům a dalším zbytečně nevolali a nepsali emaily a nechali tuto práci na nás.

Pro nejnovější informace o FAN- AKCÍCH na koncert pravidelně kontrolujte náš web www.tokiohotel-fanklub.cz.

Doufáme, že si koncert, na který jsme tak dlouho čekali, všichni pořádně užijeme!
zdroj: tokiohotel-fanklub.cz

Za 544 bleskajdu

28. února 2010 v 16:51 | nikola-chan |  diplomyHlasujte pls!

27. února 2010 v 10:24 | nikola-chan |  my deník
dejte mi plsky plus chci to vyhrát!!!
děkuji napište do komentů

Twins

27. února 2010 v 10:24 | nikola-chan |  tokio hotel

WBMW v T-music Chart

26. února 2010 v 19:38 | nikola-chan |  tokio hotelDo T-music Chart konečně jako novinku nasadili klip "World Behind My Wall."
VOTE for "TOKIO HOTEL"
http://i45.tinypic.com/2z4n036.jpg


Zaměstnanec v kanceláři? Tam bych přišel nazmar"

25. února 2010 v 14:46 | nikola-chan |  bill kaulitz

Největší teenie hvězda Německa se sice u nás cítí jako v domě Big Brother, přesto nechce Bill Kaulitz pryč. V Stern-rozhovoru mluví zpěvák Tokio Hotel o jeho strachu, jeho velké touze a Angele Merkel. Co jinak ještě očekáváte? Podívejte se do nového vydání!
source

Stern magazine - Bill

25. února 2010 v 14:45 | nikola-chan |  bill kaulitzTajemství zkoušek na turn

24. února 2010 v 12:44 | nikola-chan |  tokio hotel

BRAVO má první fotky nové Tokio-Hotel-show!

To bude ta nejhustší Tokio Hotel tour všech dob! BRAVO přistihlo Billa (20), Toma (20), Gustava (21) a Georga (22) v Londýně na zkouškách k jejich Welcome To Humanoid City tour (32 koncertů v 19 zemích). Vidíme, jak Bill jede se svou mega-motorkou na podium! Přitom má na sobě odvážný vesmírný outfit, který dokonce svítí. "Tak nákladné ještě nebyly žádné naše show," vypráví Bill v BRAVO rozhovoru. "Všechno jsme společně vyvíjeli s anglickou designérkou Missy Buckley," vypráví Bill. "Při vystoupení se toho stane hodně." Podium se během koncert několikrát změní. Kromě toho jsme nasadili hodně pyrotechniky."Ale ne jenom na podiu je všechno nové - také za ním. "Máme teď dva tourbusy - jeden pro Georga a Gustav a druhý pro Toma a mě. Ve vozidlech jsou dokonce zvětšený koupelny, takže se tam můžeme sprchovat. Kromě toho tam teď má každý svůj vlastní pokoj, kde se může stáhnout." XXL turné začíná právě v Lucembursku - v Německu jsou momentálně naplánovány bohužel jenom dva koncerty (26.2. v Oberhausenu a 28.2. v Hamburgu).


Potřebuji pomoct!!!

23. února 2010 v 19:57 | nikola-chan |  my deník
Za prvé potřebuji hlásnout ZDE jsem nikola-chan!!
Je to přeposlední kolo!!Prosím hlásněte!!!
Za druhé TADY jsem v soutěži o lístky na Th!!Prosím dejte PLUS!!!
Děkuji
napište do komentů že jste hlásly u obou a co na diplomek!!!

Za bleskajdu

23. února 2010 v 9:20 | nikola-chan |  diplomyZa bleskofku

22. února 2010 v 19:34 | nikola-chan |  diplomyTokio Hotel na turné!

22. února 2010 v 19:33 | nikola-chan |  tokio hotel
http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2010/02/tokio-hotel-tour.jpg
Členové kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Gustav Schäfer a Georg Listing se připravují na jejich odlet z letiště v Nice (20. února).
Po jejich vystoupení na festivalu San Remo, Bill a Tom (20) a zbytek členů kapely Tokio Hotel, letí do Lucemburku, kde začíná jejich "Welcome to Humanoid City" tour.
Ostatní zastávky na jejich evropském turné zahrnují Brusel, Kodaň, Oslo, Prahu a Paříž. Data a lístky najdete na tokiohotel.com.

http://justjared.buzznet.com

Petice!

21. února 2010 v 11:13 | nikola-chan |  my deník
Moje SB lady-elenor pomlouvá jedna holka blog mixlove.blog.cz!
Toto je petice!!
Zapište se!!!
Jeji blog není nic moc!
A navíc je to pěkná b-b-a!!
Zapisujte se do komentů!

Optimus Secret Show - updates #5

21. února 2010 v 10:54 | nikola-chan |  tokio hotel


Informace od portugalských fanynek, které vyhrály v Optismus Secret Show:
- Pódium je úžasné. Uděláno se vším! Jsou nejlepší! - Hráli Noise, Pain Of Love, Humanoid, Phantomrider, In You Shadow - Phantomridor byl AKUSTICKY - Setkání nebylo sektání, byla to autogramiáda. Opravdu rychlá. Byl tam fotograf. Nevím, jestli mě fotil. - Jsou tak milí a roztomilí. Chci všechno zpátky. Billův hlas je úžasný. Opravdu konverzoval s fanoušky. - Bill měl na sobě tenisky, koženou bundu a černé džíny. Tom v bílé s červeno/modrým šátkem. Gustav v černém a Georg v bílém. - Viděly jsme pódium. Bylo to jako skica z Brava, ale naživo je to ráno. Všechno je v rezavé barvě. Je tam mnoho detailů. Město v pozadí ve středu, kde je Gustav, vypadá jako vesmírná loď. Odtamtud se Bill na začátku také objevil. - Žádné fotky. Universal to nepovolil. Nějaký chlap dělal fotky jenom při podpisu. - Bylo tam hodně twc momentů. Bill řekl: "Tom je vždycky opožděný. Neumí zpívát. Věříte, že je to můj starší bratr?" A potom se smál.

Billův mimozemský outift

21. února 2010 v 10:53 | nikola-chan |  bill kaulitzDie Designer von „DSquared“ legen letzte Hand am außerirdisch wirkenden Kostüm an. Groß klicken!Návrhář Dsquared přikládá poslední ruku na mimozemsky působící kostým.
http://www.express.de/image/view/-/1188876/highRes/773573/-/maxh/480/maxw/480/-/XVM05A_71-5600397_ori.jpg.jpgS touto mašinou pojede Bill na pódium.
http://www.express.de/image/view/-/1188874/highRes/773566/-/maxh/480/maxw/480/-/XVM05A_71-5600399_ori.jpg.jpgBill se těší ze svého outfitu a motorky.

"Když jsme vyrůstali, často jsme se cítili jako mimozemšťané."Jenom o čtyři měsíce později přeměnují Tokio Hotel svůj pocit.

K neděli začíná "Humanoid" turné (s jedenácti kamiony a šesti busy). Tahle čtvečice se Evropě představí v něčem zcela jedinečném - v kostýmech ve stylu mimozemšťana.
Ukazujeme exkluzivní pódiové outfity, které navrhla kanadská dvojčata Dean a Dan Catenovi z módní značky Dsquared.


Frontmanovi Billovi pasuje mimozemský oblek robota jak vyšitý, je na něm jako na druhé kůži.

Ostatně: Také motorka, se kterou bude Bill jezdit po pódiu, byla navržena extra pro něho.

Jediný termín v Severním Poryní-Vestfálsku: 26. února v Oberhausenu.
POZOR!!

20. února 2010 v 10:58 | nikola-chan a schramulka |  moje SB
TADY se prosím zapište!!
SB které tam nenapíšou který blog budou navštěvovat(můžete oba dva),
tak si je asi smažu!
Brzy zveřejním seznam SB které se nezapsaly!!!

19.2.2010 Sanremo (Della Canzone festival) #4

20. února 2010 v 10:40 | nikola-chan |  tokio hotel
Pod perexem


Tak odvažný je outfit Billa Kaulitze na podium

20. února 2010 v 10:37 | nikola-chan a schramulkaV pondělí startuje v Lucembursku evropské turné Tokio Hotel. Zpěvák Bill Kaulitz (20) dostal od luxusní značky Desquared2 pět outfitů na podium.

V Německu hrají Tokio Hotel v Oberhausenu (26.2.) a v Hamburgu (28.2.)

bild.deadoptované věcičky
já v anime plus anime průkaz