1.kolo SONPTH TADY

      Hlasujte o fotku měsice TADY

       Petice proti antifans th TADY

  • MÁM NEW BLOG O NARUTU ZDE

  • REKLAMY??SEM

Červenec 2010


Twinmoment

31. července 2010 v 22:26 | nikey kaulitz |  tokio hotel


http://i28.tinypic.com/2z3xqvl.jpg

28.7.2010 Hamburg - airport #3

31. července 2010 v 22:26 | nikey kaulitz |  tokio hotel

MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update #6

31. července 2010 v 22:25 | nikey kaulitz |  tokio hotel
14:39 Ok, Wondergirls jsou pryč. Teď se hraje klip Darkside of the Sun. Tokio Hotel budou jako další! Lidé začínají šílet! / MalaysiaTH 14:40 Tak natěšená. Tolik TH fanoušků. / TH_Australia 14:49 Jsou slyšet bicí! Že by Gustavova poslední zvuková zkouška? / MalaysiaTH 14:54 TH tým právě připravuje pódium. / MalaysiaTH 15:03 Zase prší! Monsoon Time, lidi / MalaysiaTH 15:11 Vystoupení se ještě posouvá, protože teď byl teprve oznámen vítěz MTV VJ Hunt. / MalaysiaTH 15:31 OH! Právě se utírá mokré pódium, aby TH neuklouzli. / MalaysiaTH 15:32 Stále ještě čekáme na Tokio Hotel, ale MTV říká, že jsou technické problémy. / msnbuzz 15:43 Kouřové efekty! To znamená, že jsou Tokio Hotel už připraveni? / MalaysiaTH 15:51 Tokio Hotel jsou konečně na pódiu & vypadají DOKONALE!!! <3 / MalaysiaTH 15:53 Bill ve svém Humanoid kostýmu! Teď Noise! / MalaysiaTH 15:55 Human Connect To Human 15:56 Bill válí ve slunečních brýlích a futuristickém outfity, čekejte na fotky / mtvasia 16:00 Kromě Gustava mají všichni černé oblečení. Teď Hey You / MalaysiaTH 16:04 Jedna fanynka právě zakřičela: 'Je tak sexy'. Myslela Billa :) Teď kluci hrají Automatic. Je to tak neuvěřitelné. 15 000 lidí s nimi zpíva Automatic. / msnbuzz 16:07 To bylo tak epické! Bill odešel změnit oblečení a my slyšíme řev motorky. 16:08 Bill se objevuje na motorce a to je... Dogs Unleashed!!! 16:12 Bill sedí na motorce a má extrémně cool sluneční brýle. / msnbuzz 16:12 Bill stříká vodu na publikum. 16:14 Darkside of the Sun! We are, we are, we are! 16:18 Teď Screamin' 16:22 Monsoon 16:28 Kluci zpívají World Behind My Wall a fanoušci zpívají s nimi 16:35 Kluci ukončili song s deštěm ohňostrojů. 16:35 Zoom Into Me 16:38 Billův hlas je plný emocí Foto 16:39 Poslední song - Forever Now 16:41 Gustav právě hodil nějaké paličky do publika! 16:45 Po této show jsme jako ohromení a beze slov! Bill šel po schodech dolů. / HotMagazine


MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update #5

31. července 2010 v 22:24 | nikey kaulitz |  tokio hotel


11:40 Tokio Hotel budou vystupovat po Wonder Girls a Bunkface. / spinorbinmusic
12:25 Tokio Hotel vystoupí ve 20.00 hod (malajského času). / intanoorbaizura
12:39 Začíná to a prší / TH_Australia
12:40 MTV World Stage začíná! Právě vystupují Bunkface! / TH_Australia
12:51 Tokio Hotel mají vlastní záchod Foto /thepeenut
12:52 Takto to vypadá na festivalu Foto / MTVAsia
13:00 Řada na MTV World Stage Foto / MTVAsia
13:27 Bunkface vystupují s jejich posledním songem. / MalaysiaTH
13:33 Opona je zatáhlá. Lidé říkají, že další jsou Wonder Girls / MalaysiaTH
14:05 S velkým opožděním jsou Wondergirls konečně na pódiu. A déšť je tady také. / MalaysiaTH
14:30 Wondergirls opustily pódium. TH další...? / MalaysiaTH
14:32 Na obrazovkách běží videa Wondergirls. Možná výměna kostýmů?! Jsou zase tady! TH_Australia

MTV World Stage Live in Malaysia 2010 – hlavní témata tiskové konference

31. července 2010 v 22:22 | nikey kaulitz |  tokio hotel


[...]

Jako další budou na pódiu Tokio Hotel. Zpěvák Bill Kaulitz upoutal pozornost každého s jeho unikátním stylem a výběrem oblečení - tmavě olivová vojenská kombinéza se spoustou doplňků. Samozřejmě byly přítomny oční linky. VJs a Chris škádlili Tokio Hotel na malajské dívky a Tom reagoval slovy, že "jsou opravdu pěkné, vypadají dobře."

Smích následoval, když se VJs zeptal Gustava (který měl na sobě bílé triko a bermudy), jestli se někdy inspiroval obléct se jako ostatní členové kapely. Gustav ve vážnosti suchým tónem řekl, že ne. Bill řekl, že kapela podporuje individualitu a svobodu projevu, takže každý z nich má odlišný styl.

[...]Tokio Hotel na MTV World Stage 2010 – Ready, Set, Scream

31. července 2010 v 22:19 | nikey kaulitz |  tokio hotel


http://blog.mtvasia.com/wp-content/uploads/2010/07/tokiohotel.jpg

Co mohou fanoušci očekávat od vašeho vystoupení na MTV World Stage Live in Malaysia 2010?
Tom: Hlavní věcí je, že budeme mít hořící piano a něco nového pro "World Behind My Wall". Také máme skvělý úvod pro "Noise" a všechny naše intra.
Bill: Co jsme udělali na této desce je to, že jsme vyzkoušeli nějaké nové nástroje, kluci hrají na klávesy, poprvé hrají na piano, protože obecně hraje Tom jenom na kytaru, ale je také velmi talentovaný, když dojde na piano, takže jsme s novou deskou vyzkoušeli nové věci a to i na pódiu.

Kluci, jste stále nervózní, když jdete na pódium?
Bill:
Ano, jsme. Ale když hrajete turné 3 měsíce nebo tak něco… každou noc velké koncerty, není to tak špatné, zvykli jsme si na to. Jsme vždycky nervózní, když je to prostě jedna show, je jedna možnost a vždycky je to vzrušující. Myslím, že být nervózní je normální věc.

Tokio Hotel nedávno vydali Humanoid City Live DVD a album. Vím, že pódium bylo vytvořené s pomocí týmu, který pracoval na filmu Pátý element. Povězte nám více o tvůrčím procesu.
Bill: Víte, když dojde na turné, vždycky máte tolik nápadů a věcí, které chcete udělat a pro nás bylo důležité, udělat něco nového. Opravdu jsme chtěli vytvořit "Humanoid město" a také jsme měli skvělou designérku pódia, její jméno je Misty Buckley, odvedla fantastickou práci a procovali jsme opravdu blízko sebe.
Tom: Všichni jsme si sedli a řekli, že chceme velký úvod, chceme něco pohyblivého a všechny nápady přicházely.
Bill: Takže uvedení show znamená spoustu času, začali jsme půl roku před tím, než jsme se dostali na turné a týden jsme měli nějaké zkoušky v Londýně. Potom jsme dali dohromady kostýmy, byl to Dean a Dan (Catenovi) z DSquared2, a ti také odvedli fantastickou práci. Byl to skutečný proces, takže si myslím, že nejdůležitější věc je dát to dohromady a mluvit o tom, co chcete mít. Opravdu jsem chtěl něco 'Humanoid', něco, co není z této planety, a že to bylo celé téma turné. Všechno vyšlo opravdu dobře a tuto show jsme natočili v Miláně.

Když mluvíme o turné a vašem albu "Humanoid", tento celý aspekt je science fiction, takže máte kluci nějaké oblíbené science fiction filmy, knihy?
Bill: Myslím, že obecně mám nejraději sci-fi filmy.
Tom: Sci-fi filmy jsou skvělé, můj oblíbený sci-fi film je… máme nějaký oblíbený? Myslím, že Pátý element je skvělý…
Georg: District 9.
(Všichni souhlasí)
Bill: 2012 byl také skvělý film.
Tom: Není to skutečné sci-fi, ale…
Bill: Mám rád spoustu různých věcí, mám rád všechno, co je s mimozemšťany. Nebylo v plánu mít desku, jako je tahle, přichází to v procesu a my jsme seděli ve studiu, přemýšleli a mluvili o věcech jako jsou tyhle a přišli jsme s nápadem pojmenovat album "Humanoid" a mít všechny tyhle sci-fi vlivy.

Bille, nedávno jsi nechal udělat nějaké piercingy-včetně septumu, který je o něco víc neobvyklý. Bylo to plánované, nebo to bylo něco, co jsi udělal na popud?
Bill: Ne, vždycky je to opravdu spontánní. Seděl jsem v autě a měl jsem tuhle myšlenku a řekl jsem ok, chci to udělat. Skvělá věc na piercingách je ta, že to můžete vytáhnout ven kdykoliv chcete, takže to je opravdu skvělé.

Ale já jsem opravdu do piercingů a tetování a tak podobně, takže jsou už naplánoval nějaká tetování, která chci mít. Když to uděláte, tak to bolí a říkáte si, ok, nikdy to nechci udělat znovu, ale když je všechno v pohodě a máte znovu dobrý pocit, rovnou jdete na další piercing a je to cyklus.

Na takových věcech jsem docela závislý.

Takže je nějaká část tvého těla, kde by sis nikdy nedal piercing?
Bill: Jo, moje 'spodní' oblast. (gesta ke spodní části dělat)
(Všichni se smějí)

Na co nejzajímavější jste se dosud museli podepsat?
Tom: Měli jsme několik dobrých věcí - použité spodní prádlo, auta…
Georg: Nahá prsa…
Bill: Jo, takové věci…
Tom: Já preferuju nahá prsa (široce se usmívá)

Bude mít Jumbie někdy nějaké vystoupení?
Bill: Ah!
(Všichni se smějí)
Tom: Ten vypadá opravdu dobře ve filmu.
Bill: Na turné máme vždycky nové hračky a tentokrát máme snake boards. Je opravdu těžké
naučit se na tom, ale jakmile na to přijdete, je to opravdu zábava, ale možná se Jumbieho vezmeme na další turné nebo možná do Asie. Myslím, že to rozhodně chce vidět.


Bill

30. července 2010 v 20:59 | nikey kaulitz |  bill kaulitz
billíkkk

Otázky pro Tokio Hotel

30. července 2010 v 20:58 | nikey kaulitz |  tokio hotel

Jsem si jistý, že jste slyšeli o tom, že jsou kluci zpátky ve městě. Tento víkend s nimi budu mít rozhovor, takže pokud máte na kluky nějaké otázky, zanechte je prosím v komentáři tady nebo mi napište na twitter @jinnyboy. Během rozhovoru budu mít u sebe laptop. Zeptejte se!


MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update #2

30. července 2010 v 20:57 | nikey kaulitz |  tokio hotel

05:18 Soundcheck právě začal! Bunkface jsou na pódiu - Tokio Hotel přijdou později. / TH_Australia.
05:23 Pódium je šílené - tři obrazovky v pozadí pro vizuální efekty a dvě po stranách pro videa, kde se bude ukazovat kapela. / TH_Australia.
05:58 Humanoid motorka bude na pódiu! Mají s sebou něco Humanoid setu yahoooo! / TH_Australia
06:25 Krásné lístky: Foto / TH_Australia
06:37 Motorka je ještě v bedně: Foto
06:43 Právě testují zvedací mechanismy a motorka je teď mimo dohled. / THMalaysiaST
06:49 Teď Wonder Girls :) : Foto /TokioHotelSG
08:49 Soundcheck TH pokračuje. Už jsme objevili klávesy, mosty a bicí. Foto / TokioHotelSG
09:11 Roadies testují nástroje. Tokio Hotel tu ještě nejsou. / " TH_Australia
09:29 Právě byl zkoušen Monsoon. / TH_Australia
10:16: Teď NOISE. /  TokioHotelSG
10:17 Kluci jsou tady! Noise zní briliantně. Bill má na sobě červeno-černé pruhy. Zní a vypadají neuvěřitelně dobře. Tom blokuje.. /TH_Australia
10:19 OMG Rette Mich / TH_Australia
10:20 Tom a Bill se spolu baví. Teď Hey You. Bill vypadá velmi unaveně. / TH_Australia
10:41 Dosud soundcheck: Noise, Hey You, Sreamin. Teď přestávka-kouří. / TokioHotelSG
10:44 Soundcheck: Foto / TokioHotelSG
11:06 Bill na soundchecku:

11:39 Tom na soundchecku:

12:03 Vypadá to, jako by měl mít Bill zítra na sobě oblek s krátkými rukávy. Viděli jsme některé kostýmy z turné Humanoid. Bunda z Noise je tady také. / BriiMonster
12:11 Také zahráli Zoom s klavírem. / TH_Australia

MTV Asia Twitter (30.7.2010)

30. července 2010 v 20:57 | nikola-chan a schramulka |  tokio hotel


Bill z Tokio Hotel říká, že by rádi zahráli v Asii víc koncertů.

Tom říká, že bude hrát na piano a dá si pozor na skvělou pyrotechniku.

Typ Tokio Hotel: Buďte sami sebou, vnímejte hudbu & křičte opravdu hlasitě!

Oblíbené sci-fi filmy Tokio Hotel: Pátý element, District 9, 2012

Bill říká, že jeho septum piercing byl naprosto spontánní.

Bill je závislý na tetování & piercingách, ale nikdy by si nedal piercing tam dole.

Nejzajímavější věci, které Tokio Hotel museli podepsat: použité spodní prádlo & nahá prsa.

Jumbie možná udělá budoucí vystoupení, ale hračka, kterou Tokio Hotel zvolí je snake-boards.


source: http://twitter.com/mtvasia


[30.07.2010] Váš oblíbený LIVE-Track

30. července 2010 v 20:41 | nikey kaulitz |  tom kaulitz


Před pár dny jsem se vás ptal, jaký je váš oblíbený song na LIVE DVDLIVE Albu. V německém a anglickém hlasování je jasný vítěz: IN YOUR SHADOW I CAN SHINE! Díky za hlasování & pozdravy z Asie...

Tom's Blog - tokiohotel.de

DVD & CD "Humanoid City Live" - umístění v hitparádách #5

30. července 2010 v 20:41 | nikey kaulitz |  tokio hotel

DVD
Švédsko # 1
Finsko # 2

CD
Švédsko # 34

MTV World Stage Malaysia 2010 (31.7.2010) update

29. července 2010 v 14:07 | nikey kaulitz |  tokio hotel

09:30 World Stage SET UP! / BriiMonster @ Twitter


Dělaní hluku

29. července 2010 v 14:07 | nikey kaulitz |  tokio hotel

Když němečtí rockeři Tokio Hotel byli naposledy ve městě, hráli akustickou showcase - to je daleko k turné Humanoid City, na kterém kapela byla nedávno. Tentokrát se Tokio Hotel vrací, aby vystoupili na Singestu, slibují rockovou show - byť v menším měřítku než na Humanoid City.
"Budeme mít celou elektrickou show, ale nemohli jsme přivést celý set pro Humanoid City," řekl zpěvák Bill Kaulitz po telefonu. "Ale i tak to bude velká show."

Co tentokrát očekáváte?
Očekáváme skvělé počasí. A skvělé publikum. No víte, raději naše fanoušky vidíme, než o nich čteme nebo o nich slyšíme na internetu. Tentokrát uvidíme tváří v tvář jejich reakce a emoce. To je vždycky skvělá věc. Takže jsme nadšeni.

Když jste tady byli posledně, viděli ze Singapuru hodně a vyzkoušeli jste místní jídlo?
V poslední době byl plán opravdu, opravdu obtížný, takže jsme celé město a všechny naše fanoušky neviděli, ale bylo to fantastické. Jen jsme jedli těstoviny, pizzu a takové věci. Možná, že tentokrát něco vyzkoušíme.

Bratři v kapele nejsou vždycky dobrý nápad. Podívej na Oasis. Jak s Tomem vycházíte?
Myslím, že je to kvůli tomu, že jsme identická dvojčata, to je trochu jiné. Jsme spojeni, je to něco speciálního. Jsme jako jedna osoba - nemůžeme bez sebe žít. Myslím, že se někdy hádáme, ale o pět minut později na to zapomeneme. Tommy a já děláme po celý život všechno spolu. Být ve stejné kapela a dělat všechno společně, je pro nás obrovská věc.

Když jste začínali, byli jste teenageři. Nějaká rada pro mladé kapely?
Na začátku je to těžké, obzvlášť když jste velmi mladí, s lidmi, kteří o vás mluví sračky. Ale když děláte v 15 dobrou hudbu…je to dobrá věc. Chcete-li být úspěšní, je to o hodně štěstí - musíte být na správném místě ve správnou dobu. A hodně tvrdé práce. Udělali jsme rozhodnutí a po celý život chceme prostě dělat hudbu. Je nám jedno, co se stalo. Je důležité, držet v hlavě tento cíl a být profesionální.

Takže jste nepřemýšleli, že po škole budete dělat něco jiného?
Tom a já jsme začínali dělat hudbu, když nám bylo sedm. Po škole jsme chodili rovnou do zkušebny. Plán B tady nikdy nebyl. Pokud bychom nebyli vybráni společností, myslím, že bychom byli muzikanti bez domova, možná. Hráli bychom všude - před pěti lidmi nebo před tisíci. Ale je lepší hrát před tisíci! V tomhle životě máme opravdové štěstí. Opravdu se cítím požehnaný.


Tokio Hotel – Live DVD „Humanoid City“ vstoupilo do hitparád na 1. místo

29. července 2010 v 14:06 | nikey kaulitz |  tokio hotel

Po jejich dosud senzačních úspěších mají Tokio Hotel další důvod ke slavení: jejich Live DVD "Humanoid City" vystoupilo v Německu, stejně tak jako ve Francii na 1. místo oficiální DVD  hitparády. Také studiové album "Humanoid" se tento týden  dostalo téměř po 10 měsících po vydání  na sedmé místo Media Control Album-Charts a to díky albumové verzi "Humaniod City Live" . V Taiwanu tato deska zakrátko získala Zlato, singl "World Behind My Wall" 1. místo v rádiových hitparádách v Malajsii a Singapuru.


Tokio Hotel byli dosud oceněni 67krát Zlatem a 44krát Platinou. Celosvětově prodala kapela dosud více jak sedm milionů nosičů. K tomu kapela v tak mladé kariéře obdržela téměř všechna evropská hudební ocenění. K celkově 39 cenám patří také tři MTV Europe Music Awards (včetně Nejlepší kapela & Nejlepší headliner) a také v USA na MTV Video Music Awards v Los Angeles získala kapela cenu  v kategorii "Nejlepší nováček"; cenu, která obdržela Nirvana nebo Eminem. Na MTV latin Music Awards v Mexiku si kapela domů odnesla dokonce čtyři ceny (včetně Nejlepší song).


DVD & CD "Humanoid City Live" - umístění v hitparádách #4

29. července 2010 v 14:05 | nikey kaulitz |  tokio hotel

DVD
Rakousko # 5

CD
Řecko # 18
Francie # 25


adoptované věcičky
já v anime plus anime průkaz