1.kolo SONPTH TADY

      Hlasujte o fotku měsice TADY

       Petice proti antifans th TADY

  • MÁM NEW BLOG O NARUTU ZDE

  • REKLAMY??SEM

Srpen 2010

Tokio Hotel slaví úspěchy v hitparádách

11. srpna 2010 v 21:55 | nikey kaulitz |  tokio hotel


16. července vydali kluci z Tokio Hotel Live-DVD "Humanoid City" s Live-nahrávkou jejich Evropského turné začátkem roku. Teď se tahle čtverka může radovat z nejlepších umístění v hitparádách v celé Evropě a také v Asii. DVD napoprvé obsadilo první místo oficiálních DVD-hitparád v Německu, Francii, Česku, Švýcarsku a Malajsii. Na druhém místě skončilo DVD v Belgii, Španělsku a Portugalsku a na třetím v Dánsku. Holandsko hlásí čtvrté místo.


Celosvětově úspěšné
Albu "Humanoid" se podařilo v minulém roce dostat na první místo albumové hitparády v Mexiku, teď tam CD vystoupilo po deseti měsících opět na druhé místo. Při první návštěvě v Asii tento rok získalo album Tokio Hotel Zlato v Tchaj-wanu, v Malajsii a Singapuru zaznamenali Bill, Tom a spol top umístění na největších rádiových stanicích.


Tom Kaulitz dělá modela pro Reebok

11. srpna 2010 v 21:54 | nikey kaulitz |  tom kaulitz

Tom vystupuje z Billova stínu. Tom Kaulitz podepsal reklamní smlouvu se společností Reebok. Na rozdíl od jeho  vždy velmi androgynně oblečeného bratra Billa, je Tom z obou dvojčat ten sportovní a zdobí se dready a volnými kalhoty.


20letý kytarista je součástí promo-akce, ve které fanoušci kapely mohou vyhrát na stránkách značky setkání s Tomem a doprovázet ho na turné. Kaulitz dělá modela v kampani na boty a na fotkách se ukazuje obvykle sportovně a s kytarou.

O jeho focení, při kterém stál před kamerou bez jeho bratra a zbytku kapely říká, že hvězda není myšlena zcela vážně: "Je to o hodně méně komplikované, když ti tři nejsou se mnou. Moje dvojče, to vypadá opravdu šílně," urážel ve srandě při rozhovoru s 'Exclusiv'.

Na jeho styl má kytarista naprosto vlastní názor: "Můžu si nosit, co chci," řekl jasně.


RazorTV interview (4.8.2010) animations

11. srpna 2010 v 10:07 | nikey kaulitz |  tokio hotel

by ReseTH

..

Kuala Lumpur (meet & greet) + 3

11. srpna 2010 v 10:07 | nikey kaulitz |  tokio hotel


01.08.2010 Kuala Lumpur [Malaysia]


Concert pics (by Melma Lewis)

11. srpna 2010 v 10:06 | nikey kaulitz |  tokio hotel
3.4.2010 Ženava // download


5.4.2010 Barcelona // download
Tom Kaulitz z Tokio Hotel je modelem pro Reebok!

10. srpna 2010 v 10:11 | nikey kaulitz |  tom kaulitz


Bill Kaulitz je obvykle první z Kaulitzů, který přichází na mysl, když jde o Tokio Hotel a módu. Ale není jediný Kaulitz, který miluje módní věci - jeho dvojče Tom Kaulitz skórovalo! Reebok podepsal smlouvu s 20letým Tokio Hotel kytaristou, který dělal modela pro boty této společnosti jako součást propagace (pro lidí, kteří se přihlásí na Reebok.com z Německa, Švýcarska a Rakouska  mohou vyhrát soutěž a připojit se tak k Tomovi na turné). V několika rozhovorech o jeho nové snaze Tom uvedl, jak moc se stal posedlým. "Doma jsem si udělal malou místnost, takový malý sklad," řekl o jeho teniskách. Také řekl, že za týden si jich koupí 10 párů. To je 520 tenisek za rok. Umíte si to představit? My sníme pouze o tom, mít tolik bot.

+ Líbí se vám způsob, jak Tom zdůrazňuje svoje nadání? Myslíte, že vzal nějaké modelingové náznaky od jeho dvojčete Billa, který dělal modela pro Dsquared2? Řekněte nám v komentářích!


MTV EMA (facebook) - 9.8.2010

9. srpna 2010 v 21:28 | nikey kaulitz |  tokio hotel

Viděli jste tento rok nějaké dobré koncerty? Jakých 5 interpretů by mělo být nominováno jako Best Live Act EMA?


Soutěž s Reebok je určena pouze pro Německo, Rakousko a Švýcarsko

9. srpna 2010 v 21:27 | nikey kaulitz |  tokio hotel

BillsPornomaus1 z německého fóra napsala e-mail Reebok, ve kterém se ptala, kdo se může soutěže zúčastnit. Tady je odpověď.

Ahoj, děkujeme za váš zájem o účast v Tokio Hotel soutěži. Prosím, uvědomte si, že tato soutěž nezahrnuje  celou Evropu a bude otevřena pouze pro Německo, Rakousko a Švýcarsko.

S pozdravem,
Reebok Corporate Communication

imagebam.com

Animka od Crazy.De.Bill

9. srpna 2010 v 17:40 | nikey kaulitz |  diplomy
děkujíí je krásná!!Vyhraj DVD "Humanoid City Live" podepsané Billem a Tomem

9. srpna 2010 v 17:38 | nikey kaulitz |  tokio hotel
Oslavte s námi pětileté výročí Tokio Hotel! Otázka je jednoduchá... ještě doma nemáš nové DVD Humanoid City? A nebo už ho máš ale není podepsané BILLEM A TOMEM? Teď máš šanci vyhrát oboje! Stačí nám jen napsat na TWITTER, tedy přímo na @czechTHfanclub PROČ právě vy by jste měli toto DVD vyhrát a držet ho v rukách! Odpovědi se meze nekladou a budeme se na ně těšit do 15.8.2010. DŮLEŽITÉ: - Tato soutěž je otevřena celosvětově. - Zapojit do soutěže se můžete až potom, kdy klinete na Follow na profilu twitter.com/czechTHfanclub - Pokud chráníte své příspěvky (= tweets) a svůj Twitter máte uzavřen, nemůžeme vidět vaše odpovědi! Proto vám doporučujem v dobu konání soutěže mít svůj Twitter nastavený na veřejný řežim aby jste si byli jistí, že jsme viděli váš tweet s odpovědí. - Odpovědí můžete napsat více- zvýší to vaši šanci vyhrát! Lets celebrate with us the 5 years anniversary of Tokio Hotel! The question is simply... havent you got the new Humanoid City DVD yet? Or you have it already but its not signed by BILL AND TOM? Now is your chance to win both! You just need to write us on TWITTER! that means answer to @czechTHfanclub WHY it should be you who can win and hold this DVD in the hands! Whatever will be your answer, we are looking forward on them till 15. 8. 2010. IMPORTANT: - This contest is open worldwide. - You can join to contest right after you Follow twitter.com/czechTHfanclub - If you protect your tweets on Twitter, we cant see your answers! In that case we recommend you to open your Twitter to public until this contest will be over so you can be sure that we have seen your tweet with answer. - You can send more then just one answer - it will make your chance to win bigger! HODNĚ ŠTĚSTÍ! GOOD LUCK!


5 YEARS OF TOKIO HOTEL - informace o srazu

8. srpna 2010 v 18:18 | nikey kaulitz

Ahoj všichni!
Omlouváme se za zpoždění ohledně informací ke srazu. Plánování zabralo více práce než jsme očekávali.

Kdy: 15.8.2010
Kde: klub People (www.discopeople.cz)
Štěpánská 23, Praha 1
Čas: 11:00 ? 17:00
Vstup: 70 Kč
PROGRAM:

Prožijte s námi tento den znovu celých 5 let s Tokio Hotel a vyhrajte přitom báječné ceny! Provedeme vás začátkem, kdy kluci slavili první úspěchy a začínali být úspěšní v Evropě přes dobu vydání druhého CD až do dnes! Čeká na vás:

- soutěže o výhry
- párty a tančení
- společné fan-akce
- focení na červeném koberci neboli red carpet!
- welcome drink
- občerstvení
- fanshop i s novými tričkami s logem 5 years of Tokio Hotel!

a pokud se vám nebude chtít jít domů...

- 18:00 ? 20:00: společné posezení v McDonaldu
- 22:00: oficiální Afterparty ve vybraném klubu

Kdo netrefí do klubu People a má zájem o doprovod, který vás tam dovede, prosíme přihlašte se na thnachtschechien@email.cz do soboty 14.8.2010 24:00. Informace o doprovodu obdržíte e-mailem.
Těšíme se na vás, doufáme, že Vás přijde co nejvíce a pořádně to oslavíme. Tokio Hotel přece musí vidět, že jsme jejich výročí pojali velkolepě!


http://www.tokiohotel-fanklub.cz
Tokio Hotel měli svoji první autogramiádu v Singapuru

7. srpna 2010 v 21:49 | nikey kaulitz |  tokio hotel

S jejich globálním úspěchem v hitparádách a nedávno vydané Humanoid Special Edition, návštěva Tokio Hotel v Singapuru byla velmi očekávaná. Kapela si vzala čas, aby se setkala s jejich singapurskými a asijskými fanoušky, když tady 3. srpna vystupovala na SingFest 2010.

Německé kvarteto vystupovalo během prvního večera na SingFest 2010 a na podiu předvedli jejich hity. Nicméně kapela se cítila, že vystoupení nebylo pro jejich fanoušky dostatečné. Co by mohlo být nejlepší způsob, jak poděkovat fanouškům? Autogramiáda, samozřejmě!

Před SingFest tu Tokio Hotel byli nedávno na módní události.

Neměli jsme čas, abychom se skutečně setkali s našimi fanoušky, když jsme tady byli naposledy. Skutečně chceme poděkovat našim fanouškům za jejich podporu. Autogramiáda je skvělý způsob, jak se s nimi setkat, říká zpěvák Bill Kaulitz.

Přestože kapela měla naspěch kvůli odletu z letiště, který byl ještě tentýž večer, podepsali se téměř 500 fanouškům, kteří měli u sebe Humanoid Special Edition CD a to vše do 30 minut. Kapela také byla obklopena dárky a dopisy od jejich fanoušků.

Popularita Tokio Hotel i nadále stoupá. Kromě dvou singlů - "World Behind My Wall" a "Darkside of the Sun", které jsou číslem jedna, jejich Humanoid Special Edition CD tady trumflo první pozici.

Vedle Humanoid Special Edition CD, Tokio Hotel také nedávno vydali jejich Humanoid City Live CD a DVD.


Propagace v Japonsku

7. srpna 2010 v 21:47 | nikey kaulitz |  tokio hotel


Japonský Universal Music se setkal s Tokio Hotel v Singapuru, aby se domluvili na propagaci v Japonsku.


source: http://www.facebook.com/pages/Tokio-Hotel-Japan/112783732104382?v=wall&ref=ts


adoptované věcičky
já v anime plus anime průkaz