1.kolo SONPTH TADY

      Hlasujte o fotku měsice TADY

       Petice proti antifans th TADY

  • MÁM NEW BLOG O NARUTU ZDE

  • REKLAMY??SEM

Srpen 2010


Tokio Hotel rockují MTV World Stage Live 2010

1. srpna 2010 v 20:58 | nikey kaulitz |  tokio hotel

Vzhledem k jejich zvuku v zámoří, členové Tokio Hotel byli mezi účastníky MTV World Stage Live in Malaysia, hudební údálosti v Kuala Lumpur, Malajsie, sobota (31. července).

Kvarteto skládající se z Billa Kaulitze, Toma Kaulitze, Gustava Schäfera a Georga Listinga se kromě Sunway Lagoon Resort Surf Beach objevilo také na tiskové konferenci a to ještě předtím, než nastoupili na pódium, aby zahráli Noise, Automatic, Dogs Unleashed a Forever Now.

Při rozhovoru se MTV zeptala, co mohou fanoušci od této show očekávat, na to Bill odpověděl: "Co jsme udělali na této desce je to, že jsme vyzkoušeli nějaké nové nástroje, kluci hrají na klávesy, poprvé hrají na piano, protože obecně hraje Tom jenom na kytaru, ale je také velmi talentovaný, když dojde na piano, takže jsme s novou deskou vyzkoušeli nové věci a to i na pódiu."

Také se zeptali, jestli mají nervy, když vystupují před tolika lidmi, frontman Tokio Hotel odpověděl: "Ano, máme. Ale když hrajete turné 3 měsíce nebo tak něco… každou noc velké koncerty, není to tak špatné, zvykli jsme si na to. Jsme vždycky nervózní, když je to prostě jedna show, je jedna možnost a vždycky je to vzrušující. Myslím, že být nervózní je normální věc."

adoptované věcičky
já v anime plus anime průkaz